Foto Galeri

Stresi i jep fund martesës me Keisin (foto)


               Publikuar në : 14:19 - 15/07/19 M. S

Duket se mes Stresit dhe bashkëshortes së tij Keisi gjithçka ka marrë fund. Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram. Reperi i njohur Stresi është komentuar gjatë këto muaj në media për shkak të problemeve me drejtësinë. Ai doli nga qelia pak javë më parë, dhe siç dihet gjatë gjithë këtyre muajve, një mbështetje e madhe për të ka qenë bashkëshortja Keisi.

Bukuroshja e ka hequr nga bio i saj mbiemrin Lushaj, dhe madje ka fshirë dhe të gjitha fotot dhe dedikimet që bëri për bashkëshortin e saj. Së fundmi, Keisi ka publikuar një foto ku shihet vetëm, dhe në përshkrim të saj ka shkruar: “Jepi mungesë atyre që nuk e vlerësojnë prezencën tënde”, duke ngritur edhe më shumë aludimet.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT