E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Statistikat/“Don Zhuani” i Hollywood-it që nuk lidhet kurrë me femra mbi 25-vjeç

Pa frikë, aktori me famë botërore, Leonardo DiCaprio mund të cilësohet si “Don Zhuani” i Hollywood-it.

Ai është i njohur veç te tjerave edhe për shije shumë te holla në lidhje me të dashurat e tij.

DiCaprio ka pasur shumë të dashura, kryesisht modele, por nuk është martuar asnjëherë.

Madje së fundmi ka dalë edhe një grafik interesant, ku zbulohet se 44-vjeçari nuk lidhet kurrë me femra mbi 25-vjeç.

Ai njihet si beqari më i famshëm i Hollywood-it, e këtë status e gëzon mësë miri.

Ja disa prej partnereve:

 

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...