E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

Spiropali për Grida Dumën: Nuk më pëlqen krahasimi, s’e shoh si konkurente

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘EXPULS’. Gjatë intervistës, Spiropali ka folur edhe për faktin që shpesh e krahasojnë me Grida Dumen dhe anasjelltas.

Spiropali u shpreh se nuk ka asnjë lidhje me Grida Dumën dhe se kur i ka rastisur në studio televizive janë respektuar.

E kam dëgjuar disa herë, nuk më pëlqen ky krahasim, nuk e shoh si konkurente. Nuk kam asnjë lidhje me Gridën, kur kemi rastisur nëpër studio jemi respektuar. Pastaj unë që e vogël jam ndjerë mirë si vetja ime dhe nuk kam bërë krahasime me të tjerët, më është dukur vetja pak si ndryshe.”, u shpreh Spiropali.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...

Ne nuk jemi gati për Evropën pa Angela Merkelin

Nga: Mujtaba Rahman “Politico.eu” 2021 është viti kur Evropa do të duhet të mësojë që të jetojë pa Angela Merkelin. Kancelarja gjermane do të tërhiqet...

Rama do fërkojë duart, për sa kohë që opozitarët mbeten pragmatistë

Nga: Ben Andoni Do kishin një zë shumë më të besueshëm për publikun shqiptar nëse do të tregonin se konform programit dhe fizionomive, partitë e...

Vendim i papritur/ Një tjetër konkurrent i “Për’puthen” lë emisionin

Pavarësisht shikueshmërisë dhe suksesit në "Për'puthen", konkurrentët të pakënaqur marrin vendime për të lënë emisionin. Emini nga Kosova, ka marrë vendimin e papritur për tu...