Spiropali për Grida Dumën: Nuk më pëlqen krahasimi, s’e shoh si konkurente

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘EXPULS’. Gjatë intervistës, Spiropali ka folur edhe për faktin që shpesh e krahasojnë me Grida Dumen dhe anasjelltas.

Spiropali u shpreh se nuk ka asnjë lidhje me Grida Dumën dhe se kur i ka rastisur në studio televizive janë respektuar.

E kam dëgjuar disa herë, nuk më pëlqen ky krahasim, nuk e shoh si konkurente. Nuk kam asnjë lidhje me Gridën, kur kemi rastisur nëpër studio jemi respektuar. Pastaj unë që e vogël jam ndjerë mirë si vetja ime dhe nuk kam bërë krahasime me të tjerët, më është dukur vetja pak si ndryshe.”, u shpreh Spiropali.