E shtunë, 24 Korrik, 2021
19.5 C
Tirana

“Si ia bëni me partnerin në këto dite të nxehta?/ Qytetarja: Jemi të freskët

Në ditën e fundit të Qershorit, kur i nxehti afrikan që ka ‘pushtuar’ vendin ende nuk është larguar, gazetari emisionit “Stop” Klinton Zeqiri ka dalë në rrugët e Tiranës për t’u bërë një pyetje qytetarëve.

Pyetja për qytetarët është se si po e përballojnë ata këtë të nxehtë që prej ditësh është prezentë në vend dhe si menaxhojnë raportet intime me partnerin.

Gazetari: Ti je tamam sikur ke ardhur nga Afrika..

Qytetari: Afrikan jam.

Gazetari: Mos më thuaj që e solle të nxehtin afrikan këtu?

Qytetari: Banoj në Afrikë.

Gazetari: Ti e ke sjell të nxehtin.

Qytetari: Normal.

Ndërkohë një qytetar tjetër thotë se është mësuar me të nxehtin dhe nuk i bën përshtypje fare. “Ne jemi mësuar me të nxehtin. Çfarë vape është kjo“, shprehet qytetari.

Ndërsa një qytetare tjetër thotë se nuk e ka problem të nxehtin, pasi si natyrë është e freskët.

Qytetarja: Nuk e kam problem të nxehtin.

Gazetari: Po me partnerin si i ke punët këto ditë?

Qytetarja: Jemi të dy të freskët.

Por një qytetare tjetër thotë se me vapën i ka punët shumë keq dhe shton se nuk durohet as partneri./tvklan.al

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shembet ura në Siberi, bllokohet hekurudha më e gjatë në botë

Vërshimet si pasojë e reshjeve të furishme në Siberi kanë çuar në shembjen e një urë, duke e shkëputur hekurudhën siberiane, më e gjata...

Kina vendos sanksione ndaj shtatë shtetasve amerikanë

Kina njoftoi të premten se po vendos sanksione ndaj disa shtetasve amerikanë në përgjigje të sanksionimit nga ana e Shteteve të Bashkuara të shtatë...

KPK, pikëpyetje për pasurinë dhe profesionalizmin e prokurores Daniela Sulaj

Prokurorja Daniela Sulaj, e komanduar si inspektore pranë Inspektoriatit të Lartë të Drejtësisë, u përball të premten më 23 korrik me Komisionin e Pavarur...

Gjykata i refuzon kërkesën për liri, Hashim Thaçi mbetet në paraburgim

Gjykata Speciale e Hagës ka marrë vendim që t’i refuzohet kërkesa ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, që ky i fundit të mbrohet në liri. Edhe...

Koronavirusi, Manastirliu tregon numrin e të vaksinuarve në 24 orët e fundit

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e të vaksinuarve kundër koronavirusit në vend. Manastirliu bën me dije, se mbi 13...