E hënë, 16 Maj, 2022
27.5 C
Tirana

Sherr mes klientësh në Shëngjin, burri dhunohet në sy të gruas shtatzënë

Një shqiptar nga Kosova është përfshirë në një konflikt fizik, në një hotel në Shëngjin. Shtetasi në fjalë, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije është dhunuar në prani të gruas së tij e cila ishte shtatzënë.

Gazeta ‘Insajderi’ ka kontaktuar me hotelin ku ka ndodhur ngjarja. Personat në biznesin në fjalë janë shprehur se në sherr janë përfshirë disa klientë, pas një debati.

“Kishte ndodhur një debat në mes klientëve dhe ka përfunduar me përleshje, askush nuk është rrahur nga kamerierët tanë”, thuhet në reagimin e hotelit.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Strategjia detare 2035

NGA GJENERAL PIRO AHMETAJ Shqipëria jonë është e bekuar me mbi 450 km vijë bregdetare, ndërsa hapësira e interesave detare (det i brendshëm dhe territorial)...

Deklaratat për SPAK/ Hajdari: Politika të qëndrojë larg drejtësisë, “peshqit e mëdhenj” janë në rrjetë

Në daljet e fundit për mediat, kryeministri Rama është shprehur se po pret me padurim që SPAK-u të godasë nga të katër anët. Duket...

Plagoset ish kandidati për kreun e PS-së, ngjarja në lokalin e reperit të njohur

Ish-kandidati për kreun e Partisë Socialiste në Durrës, Ardit Kërtusha, është plagosur me armë zjarri mesditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në...

Gazeta austriake zbulon skandalin e madh, stafi i Metës vihet në lëvizje. Ja çfarë do ndodhë

Presidenca ka reaguar pas artikullit në gazetën austriake "Kronen Zeitung", duke i cilësuar si shpifje dhe gënjeshtra të fabrikuara. Reagimi është përcjellë nga ana...

SPAK mes PD dhe PS

Dikur PD e drejtuar nga Lulzim Basha nuk besonte te SPAK, por më pas jo vetëm depozitoi disa denoncime por kërkoi i pari që...