E premte, 15 Janar, 2021
3 C
Tirana

Sezoni i ri, me projekte të reja. Ja çfarë do ndodhë me Nevina Shtyllën

Moderatorja Nevina Shtylla ia doli me sukses në projektin “Përputhen” në “E Diell” në Top Channel. Për sezonin e ri është përfshirë në diskutime të reja.

Një foto me redaktorin sportiv të “Procesit sportiv”, Glenti Nallbani, dhe përshkrimi i këtij të fundit, lë të kuptohet se Nevina do t’i rikthehet sportit, por ndoshta edhe programit “Procesi sportiv”, të cilin ajo e provoi për dy vite bashkë me Edi Manushin.

“Nuk i ndahet shpirti nga sporti jo. Projekt i ri”, shkruan Glenti Nallbani, në krah të fotos që ka publikuar bashkë me moderatoren.

 

View this post on Instagram

 

Nuk i ndahet shpirti nga sporti jo @nevinashtylla #newproject

A post shared by glenti (@glentinallbani) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA vijon tërheqjen e trupave nga Afganistani, kanë mbetur vetëm 2.500

Ushtria amerikane ka ulur nivelin e trupave në Afganistan në 2.500. Ky është niveli më i ulët i pranisë amerikane në gati dy dekada,...

Aksidenti me 4 viktima/ Momenti i parakalimit të gabuar të ‘Citroen-it’ (Video)

Publikohet video e aksidentit që i mori jetën 4 shtetasve nga Kosova në Rrugën e Kombit, mbrëmjen e djeshme (14 janar). Në videon e publikuar...

Rigoni dhe samiti i Tiranës

Nga: Frrok Çupi Këtu është në plan një samit dialogu mes shteteve fqinje, por njëkohësisht disa kanë lëshuar fjalë kundër, sikur ‘u bëmë ne shqiptarët...

Vllaznia me njërën dorë te titulli, Teuta zhyt Bylisin në krizë

Përfundojnë dy ndeshjet që hapën siparin e javës së 14 të Kategorisë Superiore. Teuta mundi me rezultatin e pastër 2-0 Bylisin, dhe me këtë fitore...

Nuk mbajti premtimin për ujësjellësin, banorët lidhin te pema kreun e komunës

Kryetari i komunës në qytetin jugor meksikan Chiapas, Oscar Ramirez është lidhur nga banorët e zonës, pasi nuk mbajti premtimin për ndërtimin e një...