E enjte, 2 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Sena e serialit ‘Çukur’ i jep fund lidhjes (foto)

Aktorja Dilan Çiçek Deniz, e njohur në Shqipëri falë rolit të saj si Sena Koçovali në serialin “Çukur”, duket se nuk po përjeton një periudhë të mirë sa i takon jetës personale.

24-vjeçarja është ndarë nga i dashuri i saj 9 vite më i madh, Birkan Sokullu. Birkan është gjithashtu një nga aktorët më të njohur në Turqi.

Dilan dhe Birkan u fotografuan për herë të parë së bashku në janar të vitit të kaluar.

Thuhet se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes me vendim të përbashkët.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga: Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë...

12 milionë gjermanë të pa vaksinuar/Spahn: Sistemi shëndetësor do mbingarkohet

Numri i njerëzve të pa vaksinuar në Gjermani është ende aq i madh, sa rrezikon të mbizotërojë sistemin shëndetësor të vendit. Ky paralajmërim ka...

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë, është një hap më afër. Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH), ka rënë dakord të fillojë...

Irlanda raporton rastin e parë të Omicron

Irlanda ka raportuar rastin e saj të parë të variantit të koronavirusit Omicron, thuhej në një deklaratë nga Ekipi Kombëtar i Emergjencave të Shëndetit...

Atdheu thumbon Donaldin dhe Borën

Donaldi shprehu hapur ndjenjat për Beatrix Ramosajn, duke lënë pas në këtë formë historinë me Borën. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, e ka ironizuar këtë...