E martë, 30 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

“Eh kam rënë në dashuri”, Rike Roçi prezanton të dashurin (Foto)

Rike Roçi është mjaft e komentuar në shtypin rozë dhe kjo falë formave trupore super bombastike. Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto të partnerit me mbishkrimin: “Eh kam rënë në dashuri”, shoqëruar me ’emoji’ me sy me zemra.

Megjithatë, siç shihet Roçi është penduar dhe më pas e ka fshirë foton e partnerit të saj nga Instagrami.

Rike Roçi u bë e njohur gjatë kampionatit evropian. Ajo u konsiderua si një ndër fansat më joshëse dhe seksi që i dhuronin mbështetje kombëtares shqiptare të futbollit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Si lindi alfabeti

Nga: Cody Cottier Anglishtja e shkruar, së bashku me shumicën e gjuhëve moderne, është aq shumë e lidhur me alfabetin e saj, saqë ne mund ta marrim atë sot si të mirëqenë. Në...

Variantet e koronavirusit, ja çfarë dimë deri më tani

Omicron, varianti më i ri i koronavirusit, është gjithashtu më i shpejti për t'u etiketuar si "variant shqetësues" nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, për...

Bllokimi për variantin Omicron/ Biden: S’ka vend për panik

Presidenti amerikan Joe Biden e ka quajtur variantin Omicron Covid-19 një "shkak shqetësimi, jo shkak për panik", një ditë pasi u zbulua në Amerikën...

Njihuni me këmbimin valutor, 30 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...

Pandemia i bëri shqiptarët “dembelë”

Pandemia Covid-19 ka shkaktuar nivele të larta të “dembelizmit” në të gjithë vendin. Personat në moshë pune që nuk po kërkojnë një punë u...