E diel, 13 Qershor, 2021
18.5 C
Tirana

S’e heq pemën gjithë vitin, Genardi tregon çfarë fshihet pas këtij vendimi

Genard Hajdini, personazhi më popullor në rrjetet sociale, ka qenë pjesë e “Ftesë në 5” në Top Channel, përmes një lidhjeje në Skype, nga ku tregoi gjithë entuziazmin për pemën e Krishtlindjeve.

Ndryshe nga çdo familje tjetër, Genardi dhe Sonida nuk e heqin bredhin pas mbarimit të festave, e ky detaj ka ngjallur gjithnjë interes.

Genard Hajdini, autori i shprehjes së famshme “Gjëra t’mira, gjëra t’ bukra”, i cili ka tërhequr vëmendjen me videot me këshilla në Instagram, ka shpjeguar për herë të parë çfarë fshihet pas kësaj.

E gjitha filloi kur OSHEE iu preu dritat, dhe prej atij momenti Genardi vendosi të mbante për gjithë vitin bredhin në shtëpi.

“I vendosëm për mbarësi, që të mos na ndërpriten dritat kurrë. Zgjoheshim çdo mëngjes sikur kishim Krishtlindje. Ja me kukulla, me kukulla.. me gjëra të bukura”, tha ndër të tjera ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Belgjika mposht me lehtësi Rusinë, Lukaku i dedikon golin Eriksen (Video)

Përfundon ndeshja midis Belgjikës dhe Rusisë, e vlefshme për grupin B të kompeticionit europian ''EURO 2020''. Skuadra e drejtuar nga Martinez ka shkatërruar rusët...

VOA: Takimin më të vështirë, Biden do e ketë me Erdogan

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të takohet me presidentin amerikan Joe Biden të hënën në takimin e nivelit të lartë NATO-s për diskutime...

Putin nënshkruan ligjin që mbron të dhënat e zyrtarëve të sigurisë

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka nënshkruar një ligj që po vlerësohet se mund të pengojë përpjekjet për ekspozimin e korrupsionit ose kërkesën për llogaridhënien...

Itali: Vaksinimi me AstraZeneca, vetëm për personat mbi 60 vjeç

Vaksina Astrazeneca në Itali do të përdoret vetëm për njerëzit mbi 60 vjeç. Lajmi vjen pas rasteve të rralla të trombozës që kanë ndodhur...

Shqipëria ngjitet në çatinë e botës, por me cilat prioritete?

Shqipëria u zgjodh dje anëtare e përkohshme në Këshillin e Sigurimit. Duke filluar nga 1 janari i vitit 2022, Shqipëria do të ulet për...