E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Rita Ora uron ditën e flamurit në gjuhën shqipe dhe me foto provokuese

Rita Ora, këngëtarja me famë botërore asnjëherë nuk harron origjinën e saj.

Ajo ka uruar Ditën e Flamurit me disa foto shumë provokuese, ku shihet e veshur vetëm me një kanatiere të bardhë, dhe në takat e saj ka vendosur flamurin e Shqipërisë.

“Urime Dita e Flamurit! 28Nëntori. Gëzuar Dita e Pavarësisë Shqipëri, ju falënderoj fansat e mi të mahnitshëm që bëtë këtë video!!! Ju dua të gjithëve,” shkruan Rita në rrjetin social, Instagram.

Ora ka zgjedhur të postojë dhe një video të koncertit që ka mbajtur në Tiranë për 100 vjetorin.

Ajo ka ndarë një foto të vjetër ‘Instastory’, ku shihet e veshur me një jelek me flamurin kuq e zi dhe plis të bardhë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...