E hënë, 18 Janar, 2021
-2 C
Tirana

Reperi u ofrua të ndihmonte ‘viktimat e saj’, Loredana i jep fund raportit me të (FOTO)

Çështja e mashtrimit të çiftit zvicerian nga Loredana Zefi është rikthyer sërish në fokus. Reagimi i reperit gjerman Bushido, për skandalin e mashtrimit të çiftit zviceran nga Loredana, ka shkaktuar edhe distancim mes tyre.

Pak ditë më parë, Bushido reagoi për mediat zviceriane duke u shprehur i gatshëm për të ndihmuar financiarisht “viktimat e Loredanës”, ndërsa lajmëroi se ka nisur edhe një fushatë për të mbledhur fonde.

Ai është shprehur se e ka ndjekur çështjen në fjalë për një kohë të gjatë, dhe se është prekur nga kjo histori.

“Unë e kam ndjekur çështjen për një kohë të gjatë. U trishtova që nga fillimi sesi shkoi. Kjo më preku shumë. Dua të ndihmoj familjen. Fati e ka goditur shumë keq. Të gjithë janë të vetëdijshëm për atë që po kalojnë. Vetë më duhej të varrosja dy prindërit e mi”, është shprehur reperi i njohur.

Kaq ka mjaftuar që mes tyre të shkaktohej distancë, ndërsa Loredana i ka shkëputur marrëdhëniet.

Ata tashmë nuk e ndjekin me njëri tjetrin në Instagram. Madje ‘Prive.al’ shkruan se reperja nuk ndjek as bashkëshorten e reperit Anna Maria në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Heute vor 9 Jahren ❤️ @anna_maria_ferchichi

A post shared by Bushido (@bush1do) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...