‘Pse s’martohet me ty kur qenka kaq i dashuruar?’, Armina rrëfen çfarë ka ndodhur (foto)

Lexo edhe ...

2 marsi/ Ambasada Amerikane: Shmangni vendet e mundshme të protestës

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka reaguar së fundmi lidhur me manifestimin e thirrur nga Presidenti Ilir Meta më 2 mars. “Një tubim...

40 operacione, 8 martesa/ Çfarë nuk dini mbi divën e Hollivudit Elizabet Tejlor

Si një nga divat e fundit të Hollivudit të Vjetër, Elizabet Tejlor shkëlqeu në shumicën e roleve të saj. Vetëm interpretimi i saj në...

Hashim Thaçi: Kokëfortësia e ka thelluar izolimin e Kosovës

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka reaguar së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Facebook lidhur me heqjen e taksës për lëndën e...

Frika e zbulimit të lidhjeve me ish-Sigurimin, Hajdari flet për hapin e radhës

Në përfundim të tryezës së Reformës Zgjedhore, deputetja e opozitës Rudina Hajdari deklaroi se u diskutua për aplikimin e teknologjisë në zgjedhjet e ardhshme....

Gjatë ditëve të fundit qarkullonin zërat në rrjetet sociale dhe në mediat rozë, se Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Çifti i njohur reagoi nëpërmjet disa postimeve në Instagram. Shkëlzeni shpërndau një foto me Arminën, dhe në përshkrim të saj shkruante: “Për dashamirësit”.

Po ashtu edhe Armina publikoi një foto me djalin e ish-kryeministrit, dhe pranë saj shkroi: “Hakuna Matata”, duke lënë të kuptohej se do të jenë përgjithmonë bashkë.

 

View this post on Instagram

 

Hakuna Matata ?

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Të shumta ishin komentet në postimet e tyre, dhe njëri prej fansave i ka shkruar Arminës: “Ça është ky mashkull kaq i dashuruar moj aman aman që s’po gjen kohë të martohet”, një koment ky që ka tërhequr vëmendjen e Arminës, e cila menjëherë i ka dhënë një përgjigje.

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

2 marsi/ Ambasada Amerikane: Shmangni vendet e mundshme të protestës

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka reaguar së fundmi lidhur me manifestimin e thirrur nga Presidenti Ilir Meta më 2 mars. “Një tubim...

40 operacione, 8 martesa/ Çfarë nuk dini mbi divën e Hollivudit Elizabet Tejlor

Si një nga divat e fundit të Hollivudit të Vjetër, Elizabet Tejlor shkëlqeu në shumicën e roleve të saj. Vetëm interpretimi i saj në...

Hashim Thaçi: Kokëfortësia e ka thelluar izolimin e Kosovës

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka reaguar së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Facebook lidhur me heqjen e taksës për lëndën e...

Frika e zbulimit të lidhjeve me ish-Sigurimin, Hajdari flet për hapin e radhës

Në përfundim të tryezës së Reformës Zgjedhore, deputetja e opozitës Rudina Hajdari deklaroi se u diskutua për aplikimin e teknologjisë në zgjedhjet e ardhshme....

Nisma për shkarkimin e Metës/ Dvorani nxjerr prapaskenat

Sot u mblodh Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Gjatë seancës ka dëshmuar kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani....
Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT