E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Po jepte lajmet me pantallona të shkurtra, gazetari kapet ‘mat’ nga kamerat

Komoditeti që të ofron skena, ndryshe nga terreni, nuk ka të krahasuar. Por kur temperaturat rriten, edhe spikeret mundohen të gjejnë një rrugë të mesme për të qënë komod. Disa foto që kanë bërë xhiron e rrjetit, tregojnë prezantuesin 51-vjeçar të BBC, Sean Lee, i cili mbante veshur një palë pantallona të shkurtra dhe një xhaketë.

Duke menduar se kamera nuk do e kapte nga poshtë, ai nuk e ka menduar dy herë dhe ka veshur një palë pantallona të shkurtra për tu ndjerë më komod.

Plani i gabuar i kamerës zbuloi pa dashur prezantuesin britanik me pantallona të shkurtra nën kostum dhe me atlete. Megjithatë, këto pamje morën shumë komente, aspak dashakeqe.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...

Fati i kryetarit të PD-së, 3 kandidatët që do të sfidojnë Lulzim Bashën

Nga: Marsela Sinani Lulzim Basha 47 vjeç, Fatbardh Kadilli 55 vjeç, Edith Harxhi 48 vjeçe dhe Agron Shehaj 44 vjeç, aderojnë në të njëjtën parti,...

Salianji: Gruevski si Rama mori mandat të tretë, por ra brenda një viti

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka bërë një paralelizëm të situatës aktuale politike në Shqipëri, të asaj para disa viteve në...