E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Plas sherri mes këngëtareve, Enca-Gjylbegut: Gjyshe!

Një deklaratë e këngëtares Rosela Gjylbegu për Encën, ka bërë që kjo e fundit të shpërthejë keq ndaj saj, duke e quajtur një “gjyshe”.

Gjylbegu ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush luan” në Top Channel, ku u pyet se me kë këngëtare nuk do të bënte kurrë një bashkëpunim.

Shkodranja ka zgjedhur pikërisht Encën, duke bërë që kjo e fundit të reagojë në rrjetet sociale, teksa shkroi në InstaStory:

“Hahahaha as unë nuk do bëja kurrë një këngë me Beyoncen”, ndërsa vazhdon me një tjetër postim:

“Mora vesh që Rosela Gjylbegu qenka akoma gjallë. Gjyshe shko në shtëpi. Asnjëri nuk do të të shikojë dhe të bëjë muzikë me ty”, shkruan Enca.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...