Bota

Plas grushti në mes të plazhit, momenti kur dy grupe të rinjsh përleshen me njëri-tjetrin


               Publikuar në : 13:46 - 18/07/19 Enno

Dy grupe të rinjsh janë konfrontuar njëri me tjetrin në një nga plazhet në Barcelonë.

Pjesëtarët e njërit grup ishin nga Britania e Madhe, ndërsa anëtarët e grupit tjetër ishin spanjollë.

Siç shihet edhe në videon e publikuar, përplasja degradoi deri në përdorimin e shufrave të hekurit. Ndërkohë, pushuesit, për t’iu shmangur përleshjes, mbledhin sendet e tyre dhe largohen.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT