E enjte, 24 Qershor, 2021
19.5 C
Tirana

Përfundon “Keeping Up With the Kardashians”, familja e famshme heq dorë nga show

Krejt papritur, klani Kardashian-Jenner njoftuan se reality show “Keeping Up With The Kardashian” do të përfundojë. Kim Kardashian West, deklaroi se seriali i njohur, do të përfundojë në vitin 2021.

“Pas 14 viteve, 20 sezoneve, qindra episodeve dhe shfaqjeve të shumta, ne jemi jashtëzakonisht mirënjohës për të gjithë ju që na keni parë gjithë këto vite, përmes kohërave të mira dhe të këqija, përmes lumturisë, lotëve, marrëdhënieve dhe fëmijëve. Do të çmojmë përgjithmonë kujtimet e mrekullueshme dhe njerëzit e panumërt që kemi takuar gjatë rrugës”, shkroi Kim Kardashian në Instagram.

Ky është fundi i një epoke në serialet reality.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

”Grupi i Ferrit”/ Kualifikohen Franca, Gjermania dhe Portugalia

Përfundojnë dy ndeshjet e grupit F. Hungaria ka befasuar Gjermaninënë “Allianz Arena”, teksa i ka mbyllur këto 90 minuta në barazim 2-2. Hungarezët zhbllokuan...

Euro 2020/ Plotësohet rebusi i 1/8-ave, ja përballjet me eleminim direkt

KALENDARI I 1/8-AVE E Shtunë 26 Qershor Uells vs Danimarkë (18:00, Amsterdam) Itali vs Austri (21:00, Londër) E Diel 27 Qershor Holandë vs Rep. çeke (18:00, Budapest) Belgjikë...

Izraeli paralajmëron masa për shkak të variantit Delta

Izraeli njoftoi të mërkurën (23 qershor) se do të shtyjë lehtësimin e hyrjes së turistëve individualë për shkak të shqetësimeve për përhapjen e variantit...

Blinken: SHBA nuk ka partner e mik më të mirë se Gjermaninë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken falenderoi të mërkurën Kancelaren e Gjermanisë, Angela Merkel për “udhëheqjen e jashtëzakonshme” duke thënë se “SHBA nuk kanë...

Gara ‘formale” për kreun e AMA shton shqetësimet për lirinë e medias

Komisioni Parlamentar për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik – me deputetë në përfundim të mandatit dhe të ashtuquajturën opozitë parlamentare, vendosi të mërkurën...