E martë, 28 Shtator, 2021
17.5 C
Tirana

PAOK merr vendimin, ja çfarë do të ndodhë me Ergys Kaçen

Ergys Kaçe është huazuar thuajse në çdo sezon së fundmi. Mesfushori i Kombëtares shqiptare ishte jashtë planeve të PAOK edhe në përfundim të sezonit të shkuar, ndërrimi i trajnerit i dha atij një shans.

Në Holandë, mesfushori kuqezi fitoi ndjeshëm pozita në ekip dhe së fundmi mediat pranë kampionëve në fuqi kanë raportuar se Kaçe do të qëndrojë në skuadër.

Ai nuk u grumbullua për ndeshjen në Europa Ligë ndaj Ajaksit në Greqi, por mediat bëjnë me dije se Kaçe është përzgjedhur që të jetë si element në ekip për sezonin në vijim, i cili do të jetë një alternativë në dispozicion të trajnerit. PAOK barazoi në shtëpi 2-2 dhe në ndeshjen e kthimit do të tentojë mrekullinë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...