E martë, 30 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

“Panucci e teproi”, Eduardo Reja: Do të vendos pas sfidës me Andorrën

Orët e ardhshme pritet të jenë tepër deçizive për stolin e kombëtares shqiptare. Edi Reja duket në vend të parë për të marrë vendin e Christian Panuccit. Së fundmit, trajneri italian ka pranuar se ka zhvilluar një tjetër bisedim me drejtuesit e FSHF-së.

Ai thotë se u ka kërkuar 24 orë kohë për të vendosur. Madje, Reja tregon se çdo gjë do të varet nga rezultati i sotëm i Shqipërisë.

“Ditën e djeshme fola me përfaqësues të Federatës Shqiptare të Futbollit. U kërkova 24 orë kohë për të vendosur. Çdo gjë do të varet nga ajo që do të bëjë sonte përfaqësuesja kundër Andorrës.” – është shprehur Reja për “Citaceleste”. Ndërkohë ndëshkimin e Panuccit për të lënë Strakoshën jashtë sfidës me Turqinë, Reja e ka konsideruar shumë të tepruar.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I rikthehet tumori pas 9 vitesh, qytetarët solidarizohen me Adriana Matoshin

Aktorja e njohur, njëkohësisht dhe deputetja e Kosovës, Adriana Matoshi, njoftoi miqtë e ndjekësit e saj një ditë më parë me anë të një...

Si lindi alfabeti

Nga: Cody Cottier Anglishtja e shkruar, së bashku me shumicën e gjuhëve moderne, është aq shumë e lidhur me alfabetin e saj, saqë ne mund ta marrim atë sot si të mirëqenë. Në...

Variantet e koronavirusit, ja çfarë dimë deri më tani

Omicron, varianti më i ri i koronavirusit, është gjithashtu më i shpejti për t'u etiketuar si "variant shqetësues" nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, për...

Bllokimi për variantin Omicron/ Biden: S’ka vend për panik

Presidenti amerikan Joe Biden e ka quajtur variantin Omicron Covid-19 një "shkak shqetësimi, jo shkak për panik", një ditë pasi u zbulua në Amerikën...

Njihuni me këmbimin valutor, 30 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...