E diel, 28 Nëntor, 2021
16.5 C
Tirana

Arbana Osmani ka kaluar fundjavën me të dashurin? (foto)

Arbana Osmani është kthyer në kryefjalë të mediave rozë, kjo për shkak të romancës së saj të fundit. Po përflitet për lidhjen e mundshme me regjisorin Eduart Grishaj. Asnjëri prej të dyve nuk ka pohuar të jenë në një lidhje dashurie, por as e kanë mohuar këtë gjë.

E diela që lamë pas e ka gjetur Arbanën në punë, dhe këtë e citon me anë të një përshkrimi që ka vendosur në foton e saj.

 

View this post on Instagram

 

Who’s up working on sundays, raise your hand ?‍♀️

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

“Kush është zgjuar për të punuar të dielën, të ngrejë dorën”, shkroi Arbana, por ajo nuk ishte e vetmja që punoi të dielën, pasi nga postimi i regjisorit të emisionit, Eduart Grishaj, kuptojmë se edhe ai ka qenë në krye të detyrës ditën e djeshme.

 

View this post on Instagram

 

Na ka lodh kjo puna te dielen ?

A post shared by Eduart Grishaj (@eduart_grishaj) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...