E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Olta Boka sqaron marrëdhënien me Kejsi Tolën: Vjen një moment që…

U bë një kohë e gjatë që në media përflitet për një zënkë mes Kejsi Tolës dhe Olta Bokës, aq sa ato nuk i flasin më njëra-tjetrës. Shkak për këtë krisje mes tyre thuhet të jetë bërë një deklaratë e Kejsit në emisionin “Shiko kush luan”. Por këto zëra dashakeqe i ka shuar vetë Olta, teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës.

“Jo, jo, fare. Nuk është e vërtetë (që jemi zënë). Ne në fakt për arsye të tjera nuk jemi më bashkë tek resorti që këndonim. Me impenjimin e përditshëm, normalisht bëhet e vështirë.

Vjen një moment që të duhet të bësh disa kompromise për gjërat që ti do të arrish, pavarësisht se unë vazhdoj të këndoj. Për marrëdhëniet me Kejsin dhe Julianën, absolutisht janë shumë të mira pavarësisht asaj deklaratës së Kejsit.

Më të shqetësuar kanë qenë njerëzit që pyesnin. Unë e mirëkuptova përsa i përket situatës, fakti që e pa si alternativën më të mirë për të shpëtuar.

I vetmi gabim që mendoj unë që mund të ketë bërë, mund ta kishte justifikuar alternativën për njerëzit, jo për mua, duke thënë: Ej shiko se do më kuptojë!”, ka thënë Olta.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...