E shtunë, 31 Korrik, 2021
31.5 C
Tirana

Njoftim për vend të lirë pune agjent/e marketingu

“Tirana Today” kërkon agjent/e marketingu.

Kërkesa të përgjithshme për kandidatët:

1-Të ketë aftësi shumë të mira në formulimin dhe hartimin e një plani strategjik dhe analitik sa më efektiv për kompaninë;

2- Të ketë njohje shumë të mirë të tregut, konkurrencës dhe konsumatorit;

3- Të ketë aftësi shumë të mira administrimi dhe menaxhimi të blerjes dhe shitjes së hapësirave publicitare;

4- Të ketë aftësi shumë të mira të të punuarit në skuadër;

5- Aftësi shumë të mira komunikuese dhe raportuese;

6- Të ketë jo më pak se 2 vjet eksperiencë pune të ngjashme;

7- Të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze.

“Tirana Today” mundëson kushte pune të shkëlqyera për të zhvilluar karrierën profesionale.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar Curriculum Vitae (CV) dhe një letër motivimi në adresën e e-mailit:
[email protected]

Lutem informohuni se, vetëm kandidatët që plotësojnë kushtet e mësipërme, do të kontaktohen për intervistë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ndryshimet klimatike, 22 gigaton akull shkrihen brenda një dite

Ndërsa ndryshimi i klimës po shkakton temperaturat e larta në të gjithë Arktikun, Groenlanda humbi një sasi të madhe akulli, shkrirja e të cilit...

Bashkia merr pronësinë e Teatrit/ Budina: Meta dhe Basha të mos heshtin

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, ka protestuar ndaj vendimit të qeverisë për t’i kaluar truallin e Teatrit Kombëtar në pronësi të Bashkisë së Tiranës. Regjisori...

Lamtumirë doktor!

Nga Dritan Hila Ka kohë që diplomatët amerikanë kanë hequr dorashkat. Jo më larg se dje, ambasadorja e SHBA me një gjuhë cinike iu tha...

Shkelën rregullat kundër Covid, përjashtohen 2 sportistë nga Olimpiada në Tokio

Dy xhudistë të Gjeorgjisë janë përjashtuar nga Lojërat Olimpike Tokio 2020, pasi kanë dalë për shëtitje jashtë Fshatit Olimpik, ka raportuar agjencia japoneze e...

117 milionë euro, Manchester City pranë blerjes rekord

Manchester City është shumë afër goditjes së radhës në merkato. Sipas shtypit anglez, mungon shumë pak për arritjen e marrëveshjes për mesfushorin e Aston Villa-s,...