Stil

“Nga të gjitha qytetet e Tiranës”, Olti Curri tallet rëndë me moderatoren e njohur (video)


               Publikuar në : 09:52 - 14/10/19 M. S

Blogeri Olti Curri ka thumbuar moderatoren Nevina Shtylla, lidhur me një gafë që ajo ka bërë gjatë emisionin “E Diell”.

Pavarësisht se së fundmi e ka kolege, Olti e ka ngacmuar pas gafës së saj “të gjitha qytetet e Tiranës”.

“Janë 8 djem që ne prezantuam, dhe janë nga të gjitha qytetet e Tiranës”, thotë Nevina gjatë moderimit të saj. Nga ana tjetër, Olti shprehet: “Po Nevina ke shumë të drejtë, janë nga të gjitha qytetet e Tiranës, nga Yzberishti, Kamza, Lapraka, Petrela, dhe nga shumë të tjera, i mirëpresim”.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT