E martë, 14 Korrik, 2020
16 C
Tirana

“Nga të gjitha qytetet e Tiranës”, Olti Curri tallet rëndë me moderatoren e njohur (video)

Më të lexuarat

Blogeri Olti Curri ka thumbuar moderatoren Nevina Shtylla, lidhur me një gafë që ajo ka bërë gjatë emisionin “E Diell”.

Pavarësisht se së fundmi e ka kolege, Olti e ka ngacmuar pas gafës së saj “të gjitha qytetet e Tiranës”.

“Janë 8 djem që ne prezantuam, dhe janë nga të gjitha qytetet e Tiranës”, thotë Nevina gjatë moderimit të saj. Nga ana tjetër, Olti shprehet: “Po Nevina ke shumë të drejtë, janë nga të gjitha qytetet e Tiranës, nga Yzberishti, Kamza, Lapraka, Petrela, dhe nga shumë të tjera, i mirëpresim”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Moti bën kthesën e madhe për nesër, priten reshje shiu

Dita e martë do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira në zhvillim. Në mesditë, vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të karakterit...

“Jam ende e dashuruar”, Dafina Zeqiri shuan heshtjen

Këngëtarja Dafina Zeqiri tregoi mbrëmjen e sotme në “Në Kurthin e Piter Pan” se është ende e dashuruar, por pa treguar se me kë. Ajo...

“Je shërbëtor i paguar, je letyrë”, degjeneron në ofendime debati në studion televizive

Listat e hapura ishte tema e diskutuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" në Top Channel, ndërsa të pranishmit në studio kanë shpërthyer deri...

“Kosova rrezikon të dëmtohet rëndë”, Haradinaj jep paralajmërimin e fortë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me intervistimin në Hagë të Hashim Thaçit, pas aktakuzës për krime lufte. Në...

Murrizi paralajmëron zhvillime të reja

Deputeti Myslim Murrizi e cilëson “ulërimë false” deklaratën e përbashkët të opozitës së bashkuar, kundër lëvizjes së kryeministrit Rama, në favor të listave të...