E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

“Nëse vjen, pse jo”, Eneda Tarifa flet për planet për një martesë të dytë

Këngëtarja Eneda Tarifa e ka me dije se është ndarë nga bashkëshorti, por kjo nuk do të thotë se ajo i ka mbyllur dyert meshkujve që duan të hedhin një hap më tej me të. Mbrëmjen e djeshme, teksa ka qenë e ftuar në “Shiko kush luan”, u pyet nëse e sheh në planet e së ardhmes një martesë të dytë.

“Unë mendoj se dasma duhet të vijë si fryt i një dashurie të madhe, dhe mendoj se nëse vjen, pse jo… Nuk jam e mbyllur ndaj një martese të dytë, por nuk e kërkoj. Nuk jam duke e kërkuar fare. Absolutisht! Jam shumë mirë kështu.”

Eneda dhe Erjon Zaloshnja i dhanë fund martesës së tyre në janar të 2018-ës, dhe kanë bashkë një vajzë, Arian.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...