Foto Galeri

Mos u mashtroni nga Instagrami, ja ç’fshihet pas fotove të papara


               Publikuar në : 16:13 - 19/06/19 A.F

Bota e Instagramit është padyshim një mashtrim, ku njerëzit shfaqen siç pretendojnë se janë dhe çfarë duan të shfaqin.

Në Instagram ne shohim gjithçka thuajse perfekte, larg reales. Por, ka disa njerëz që janë shumë të fiksuar pas këtij rrjeti social dhe bëjnë gjithçka për të shfaqur një jetë luksoze apo perfekte, ndryshe nga përditshmëria.

Për këtë ju sjellim disa imazhe të papara të postuara në Instagram dhe foto që tregojnë se çfarë fshihet pas tyre.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT