E premte, 10 Prill, 2020
19 C
Tirana

Mos u mashtroni nga Instagrami, ja ç’fshihet pas fotove të papara

loading...

Bota e Instagramit është padyshim një mashtrim, ku njerëzit shfaqen siç pretendojnë se janë dhe çfarë duan të shfaqin.

Në Instagram ne shohim gjithçka thuajse perfekte, larg reales. Por, ka disa njerëz që janë shumë të fiksuar pas këtij rrjeti social dhe bëjnë gjithçka për të shfaqur një jetë luksoze apo perfekte, ndryshe nga përditshmëria.

Për këtë ju sjellim disa imazhe të papara të postuara në Instagram dhe foto që tregojnë se çfarë fshihet pas tyre.

- Reklama -
loading...

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Hyn në fuqi vendimi/ Rregulla më të rrepta për hyrjen në Gjermani

Në Gjermani hynë në fuqi sot rregulla më të rrepta të hyrjes në vend, për shkak të pandemisë Corona. Në Aeroportin e Frankfurtit mbi Main,...

U plagos aksidentalisht gjatë kapjes së Orges Bilbilit, Lleshaj viziton qytetaren në spital

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka vizituar ditën e sotme në spital qytetaren e cila u plagos gabimisht, gjatë aksionit për kapjen e Orges...

“Fundjavë Ndryshe” pranë qytetarëve, pas Korçës shpërndan 45 ton ndihma në Shkodër

“Fundjavë Ndryshe” është duke vazhduar aksionin masiv të shpërndarjes së ndihmave në të gjithë Shqipërinë. Pas qytetit të Korçës, ku u shpërndanë 45 ton...

Mbretëria e Bashkuar vijon të shënojë shifra të larta, bilanci i viktimave në 24 orët e fundit

Mbretëria e Bashkuar po përjeton ditët e saj më të vështira që nga shpërthimi i koronavirusit në vend. Mediat britanike kanë publikuar bilancin e 24...

Numri i viktimave vijon të jetë në rënie në Itali, bilanci për 24 orët e fundit

Situata nga koronavirusi duket të jetë stabilizuar në Itali, teksa numri i viktimave po shënon rënie nga dita ditës. Në 24 orët e fundit në...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT