E enjte, 16 Shtator, 2021
32.5 C
Tirana

Mia Khalifa mbledh fonde për Libanin, nxjerr në shitje syzet që përdorte në filmat për të rritur

Ish-pornostarja, Mia Khalifa, ka nxjerrë në ankand syzet që përdorte në filmat për të rritur.

Të ardhurat që do të mblidhen do t’i dhurohen Libanit, i cili u trondit nga shpërthimi i fuqishëm në Bejrut, që la pas shumë viktima e dëme material

Mia Khalifa, aktiviste libano-amerikane dhe një nga aktoret më të kërkuara të të gjitha kohërave, do t’i dërgojë paratë për Kryqin e Kuq në Liban.

27-vjeçarja postoi fotot në eBay, ku komentet ishin të shumta nga fansat për syzet që ajo përdori gjatë karrierës së saj të shkurtër por me shumë bujë në vitin 2014.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E vetmja mënyrë për të trembur Ramën

Nga: Dritan Hila Tashmë që janë trajtuar të gjitha variablet e seriozitetit apo ambiguitetit të sjelljes së Bashës ndaj Berishës dhe pasojat që do ketë...

Nëndetëset me energji bërthamore, Kina denoncon paktin SHBA-Britani-Australi

Kina ka denoncuar një pakt historik të sigurisë midis SHBA, Britanisë së Madhe dhe Australisë, duke e përshkruar aleancën si "jashtëzakonisht të papërgjegjshme" dhe...

Mësimi nga mençuria e gjyqtarit Learned Hand

Nga: Irena Beqiraj Po jetojmë një periudhë të çmendur “skepticizmi” ndaj Amerikës. Mesazhet e shumë zyrtarëve të saj duken butaforike. Por historia na tregon që...

I zhdukur prej dy ditësh, 39-vjeçari gjendet pa shenja jete

Policia e Tiranës njofton se është gjetur pa shenja jete një 39-vjeçar në zonën e quajtur "Kodrat e Selitës". Policia ka indentifikuar viktimën, shtetasi...

“Shqipëria do monitorohet nga kamerat”, ministri Çuçi zbulon planin

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka zbuluar sot në Kuvend objektivat e dikasterit që ai drejton në 4 vitet e ardhshme të 'Qeverisë Rama'....