E premte, 24 Shtator, 2021
24.5 C
Tirana

Me dy gishta lart/ Berisha poston foton e Kardashian: Mëngjes special nga diva

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një foto të showgirl-it amerikan, Kim Kardashian.

Kim ka publikuar në rrjetet sociale, një selfie nga dhoma e saj e grimit, ndërsa bën shenjën e paqes me dy gishta.

Por, Berisha e ka marrë ashtu siç ka dashur, duke e krahasuar me simbolin që ka personifikuar Partinë Demokratike që prej krijimit; dy gishtat lart.

“Një mirëmëngjes special nga diva e botës Kim Kardashian! sb,“-shkruan Berisha mbi foton e postuar në Facebook.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...

E kemi ditur gabim, ja çfarë ngjyre ka në të vërtetë Dielli

Nga Dr. Alastair Gunn Sigurisht që nuk ka ngjyrën e verdhë, që endeshin zakonisht në librat tuaj shkollorë. Dielli lëshon dritë në një gamë të...

Të isha socialist, do gëzohesha pafund kur Berisha e baltos Bashën kësisoj…

Nga: Artur Zheji Vetëm pak kohë më parë nuk mund të mendohej kurrë kjo që po ndodh këto kohë, edhe sikur të futeshin në punë...

“Zëri i Amerikës” shkruan për rigjykimin e Fatmir Mediut

Në Shqipëri, Gjykata e posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar u shpreh sot në favor të gjykimit të ish ministrit të...

VIDEO/Nga e hëna do hyjë në fuqi udhëzimi për çertifikatën e vaksinimit

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka kërkuar nga të gjithë arsimtarët dhe studentët që të vaksinohen, pasi nga e hëna do bëhet e detyrueshme...