E hënë, 29 Nëntor, 2021
10.5 C
Tirana

“Mbretëresha ime, të dua përgjithmonë”, mesazhi i fundit i Kobe Bryant për gruan

Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant, humbi jetën së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare në një aksident me helikopter. Ai la pas bashkëshorten Vanesën dhe dy vajzat e tjera.

I ndjeri ka qenë një person shumë i përkushtuar ndaj familjes, e kjo vihet re lehtësisht edhe nga postimet e tij në rrjetet sociale ku fotot më të shumta i ka me vajzat, duke u shprehur atyre dashurinë.

Shumë javë para tragjedisë, Kobe Bryant kishte bërë një postim me një dedikim emocionues për bashkëshorten e tij. “Sot 20 vite më parë njoha shoqen time të ngushtë, mbretëreshën time Vanesa. Vendosa që sot ta çoja në Disneyland për të festuar bashkë me 4 princeshat tona. Të dua përgjithmonë”, shkruante ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...