E shtunë, 25 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Lori Hoxha zbulon ‘defektin’ e së ëmës

Lori Hoxha po kalon pushimet me të ëmën. Në postimin e saj të fundit në Instagram, trashëgimtarja e Top Media bën publike një ‘defekt’ të Vjollca Hoxhës.

“Jam me pushime me mamin, kështu që bëhuni gati të mos i shihni këmbët e mia në fotot pasardhëse”, ka shkruar Lori në foton e shkrepur nga nëna e saj.

 

View this post on Instagram

 

im on vacation with my mom so be prepared to not see my feet in any of my next pics

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...