E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Lidhja e dashurisë e Arbana Osmanit me regjisorin Grishaj, fansave nuk ju dalin llogaritë

Në mediat rozë po qarkullon lajmi se moderatorja Arbana Osmani është në një lidhje dashurie me regjisorin e emisionit të saj, Eduart Grishajn.

Duket se tashmë moderatorja e suksesshme po jeton një romancë me Grishajn, kjo të paktën sipas mediave rozël. Por disa detaje kanë habitur fansat. Në instagramet e tyre vihet re se se Arbana dhe Eduarti kanë realizuar edhe udhëtime së bashku, e një prej tyre është dhe ai i nëntor/dhjetor të vitit të kaluar. Madje të dy kanë publikuar dhe fotografi në profilet e tyre, por gjithmonë jo bashkë.

Edhe pse nuk ka ende asnjë konfirmim, fotot e tyre duke udhëtuar në vende të ndryshme datojnë që në vitin 2016. Kujtojmë se po mediat kanë shkruar se Arbana i ka dhënë fund lidhjes së saj martesore në të cilën kaloi 16 vite.

Edhe pse nuk ka ende asnjë konfirmim, fotot e tyre duke udhëtuar në vende të ndryshme datojnë që në vitin 2016.

Në fund të puntatës finale të emisionit të sezonit të kaluar, Arbana u shpreh kështu:

Dhe i fundit, por jo më pak i rëndësishmi, Edi, regjisori i programit. Ngaqë njerëzit më shohin mua në program, mendojnë se unë jam programi. Në fakt, je ti. Ti i ke dhënë shpirtin këtij programi, e ke bërë unik siç ti vetë je.”

Nga ana tjetër, Grishaj shkroi në Instagram disa fjalë falenderuese për besimin e saj:

“Ishe ti që besove tek unë. Ishe ti mbështetja ime më e madhe. Në qoftë se unë kam arritur të bëj diçka të mirë në këtë projekt, është çdo gjë falë motivimit që mora nga ty. Jam me fat që isha pjesë e skuadrës tënde! Për një gjë jam i sigurt, je e vetmja në këtë vend që mund të bëjë një emision të tillë. Profesionalizmi yt do të jetë gjithmonë frymëzim për mua në çdo hap që do bëj unë! Faleminderit Arbana Osmani!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...