Lajm i Fundit / Lulzim Basha para mediave : 25 Prilli një masakër elektorale!

Lulzim Basha para mediave : 25 Prilli një masakër elektorale!

Në një komunikim me mediat që sapo ka ndodhur kryetari i opozitës Lulzim Basha ka folur për partneritetin SHBA-Shqipëri duke theksuar se ky është një partneritet politiko-ushtarak dhe jo ushtarako-politik.

Ai u shpreh dhe për zgjedhjet e 25 Prillit të cilat i cilësoi një masakër elektorale.“Po mbledhim fakte për të faktuar masakrën elektorale.”

Si i fitoi zgjedhjet regjimi Rama-Doshi-Rakipi pyeti retorikisht Basha.

“Si i fitoi 3 mandatet në Tiranë Doshi i listës së zezë së SHBA-së.

Si i fitoi familja Rakipi, një nga familjet kriminale të Peqinit?”