E mërkurë, 30 Shtator, 2020
16 C
Tirana

Ky është beqari më i kërkuar i vitit 2019-të

Më të lexuarat

“Nxore në pritë Azem Hajdarin”/ Fatos Klosi reagon pas akuzave të Berishës

Ish-kreu i SHIK, Fatos Klosi ka reaguar pas deklaratave të mbrëmshme të ish-kryeministrit Berisha lidhur me ekzekutimin e Azem Hajdarit. Berisha akuzoi Klosin se ai...

Rindizet ashpër konflikti ushtarak Armeni-Azerbajxhan, shpallin gjendjen e luftës

Një nga konfliktet më të vjetër në botë, mosmarrëveshja territoriale midis Armenisë dhe Azerbajxhanit ka shpërthyer sërish. Përleshjet kufitare shpërthyen të dielën në mëngjes,...

Pse konflikti Armeni-Azerbajxhan, mund t’i kushtojë Shqipërisë qindra miliona euro

Armenia dhe Azerbajxhani, po përplasen sërish mbi rajonin e kontestuar të Nagorno-Karabakut. Deri tani luftimet kanë shkaktuar dhjetëra të vrarë, dhe qindra të plagosur....

Artan Hoxha i publikon videon e rëndë Berishës, e nxjerr ‘blof’ për ekzekutimin e Azem Hajdarit (VIDEO)

Gazetari Artan Hoxha i ka publikuar një video ish-kryeministrit Berisha, duke e nxjerrë ‘blof’ për deklaratat që bëri mbrëmjen e djeshme në emisionin "Opinion",...

Turqia rrëzon avionin armen në Azerbajxhan

Armenia akuzon Turqinë se ka rrëzuar një prej avionëve të saj, gjatë konfliktit me Azerbajxhanin. Ministria e Mbrojtjes e Armenisë pretendon se avioni i tyre...

“Ku i çuat paratë që iu dha bota?”, Rama i kërkon ndjesë ndërkombëtarëve, sqaron kush i administron fondet

Kryeministri Edi Rama ka folur në programin e financimit të BE-së për restaurimin dhe rrjetëzimin e monumenteve të kulturës të dëmtuara nga tërmeti i...

“I thashë të zhdukej për 6 muaj”, Berisha rrëfen detaje të reja lidhur me ekzekutimin e Azem Hajdarit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar detaje të tjera lidhur me ngjarjet që kanë ndodhur para ekzekutimit të liderit të lëvizjes studentore, Azem Hajdari. Në një...

Kush e nxori në pritë Azem Hajdarin? Berisha jep emrin

Ish-Kryeministri Sali Berisha tha në 'Opinion' se Azem Hajdari u nxor në pritë nga Fatos Klosi, në atë kohë kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror. Sipas...

Konflikti në Kaukaz/ Berisha në kah të Azerbajxhanit: Po çliron tokat e pushtuara nga Armenia

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur rreth luftës që ka nisur mes Armenisë dhe Azerbajxhanit, ku deri më tani janë shënuar dhjetëra viktima. Përmes një postimi...

“Ndaloni sulmet”, Putin telefonon kryeministrin armen

Presidenti rus, Vladimir Putin, i ka kërkuar kryeministrit armen, Nikolla Pashinyan, që të ndalojë sulmet ndaj Azerbajxhanit. Putini theksoi nevojën urgjente për një armëpushim dhe...

Revista e modës “Tatler” ka publikuar së fundmi listën e 10 beqarëve më të kërkuar të vitit 2019-të dhe e dini se kush kryeson në këtë listë? Brooklyn Beckham…djali i David dhe Victoria Beckham. Ai është vetëm 20 vjeç dhe shpeshherë është përfolur për lidhjet romantike me disa modele të famshme.

“I identifikuar lehtësisht nga stili, beqari i ri, Brooklyn, 20 vjeç, ka pothuajse aq tatuazhe sa babai i tij dhe po aq shumë bukuri”, shkruhet për të në “Tatler”.

Më poshtë, ju njohim me beqarët më të kërkuar të 2019-ës:

1. Brooklyn Beckham, 20;

2. James Chester Campbell, Viscount Emlyn, 21;

3. Honorable Vere Harmsworth, 24;

4. Harry Styles, 25;

6. Maro Itoje, 24;

7. Paul Henkel, 23;

8. Jofra Archer, 24;

9. Umar Kamani, 31;

10. Mathew Healy, 30.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Greqia në alarm, 3 viktima dhe 354 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit

Autoritetet greke bëjnë me dije se gjatë ditës së fundit janë shënuar 354 rase të reja. Ndërkohë tre persona kanë humbur jetën nga koronavirusi gjatë...

Lufta me Armeninë, presidenti i Azerbajxhanit: Do të luftojmë deri sa të largohen nga territori ynë

Presidenti i Azerbajxhanit, Ilham Aliyev  është zotuar se do të luftojnë deri sa forcat armene të lagohen nga territori. "Ne kemi vetëm një kusht, forcat...

Blendi Klosi tregon arsyen e mbylljes së klubeve të natës: Valët e muzikës përhapin virusin

Ministri Blendi Klosi ka deklaruar sot se valët e muzikës përçojnë virusin. Ai tha zonat me muzikë janë zona ku virusi përhapet më shumë...

Pandemia/ 1 mijë mësues shtesë për të përballuar situatën në shkolla

Këshilli i Ministrave ka vendosur që të shtojë 1 mijë mësues për të përballuar nevojat gjatë pandemisë në vitin shkollor 2020-2021. Lajmin e ka bërë...

Liroi pak muaj më parë të burgosurin e përjetshëm, Enkeleda Kapedani emërohet në krye të Gjykatës së Elbasanit

Ditën e sotme në krye të gjykatës së Elbasanit është vendosur Enkeleda Kapedani. Ajo ishte në garë me gjyqtaren Pajtime Fetahu, Matilda Fetau dhe...