E martë, 26 Janar, 2021
2 C
Tirana

Klubi i madh i Premier Ligës synon Kilian Mbapen

Liverpuli do të hidhet në sulm për Kilian Mbape. Sipas asaj që raporton “Team Talk”, skuadra e Jurgen Klopit ka një plan për të arritur tek ylli francez.

“The Reds” do të sponsorizohen nga “NIKE”, që do t’i dhurojnë klubit të madh britanik 35 milionë euro plus bonuset dhe 20% e benefiteve të shitjeve të fanellës së sulmuesit 22-vjeçar.

Liverpuli duhet të mposhtë konkurencën e Realit të Madridit që qëndron në dritare prej kohësh.

Francezi u tranferua te PSG në vitin 2018 nga skuadra e Monakos për shifrën faranoike të 180 milion eurove.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...