E premte, 15 Janar, 2021
7 C
Tirana

Julian Deda tallet me Altin Bashën: Hallall plako, pas 17 viteve u bëre asistent regjisor

Pas 17 viteve si regjisor i spektaklit të humorit ‘Portokalli’, Altin Basha e largua nga Top Channel duke krijuar shumë zhurmë. Mësohet se ai dha dorëheqjen, pasi i ishin hequr shumë kompetenca. Largimi i tij ishte i bujshëm, ndërsa ka shkaktuar komente në radhët e aktorëve. Është Julian Deda i cili ka thumbuar ish-regjisorin e spektaklit të humorit.

“Bravo Altin, pas 17 vitesh eksperiencë pune si regjisor, më në fund ja arrite qëllimit, u bëre asistent regjisor. Hallall plako”, ka shkruar Deda në Instagram.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ulet numri i viktimave nga koronavirusi, 641 raste të reja

Covid-19 u ka marrë jetën edhe 4 personave në vendin tonë në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë informon se rastet e vdekjes janë...

Koreja e Veriut zbulon raketën e re balistike (Video)

Koreja e Veriut zbuloi një lloj të ri të raketës balistike, që lëshohet nga nëndetësja, gjatë një parade ushtarake në Phenjan. Pamjet e medias shtetërore...

Hoteli më i mirë në Londër hap dyert për të trajtimin të infektuarve me Co*id

Hoteli më i mirë në periferi të Lodrës Croydon, normalisht do të ishte i mbushur me turistë, punëtorë ndërtimi jashtë qytetit dhe udhëtarë biznesi. Por,...

CDU-ja gjermane: Vazhdimësi apo drejt së ardhmes së panjohur?

CDU, partia në pushtet në Gjermani, po zgjedh në votim virtual kryetarin e ri të partisë. Në postin e kancelarit, kryetari i ri do...

Rama publikon hartat: Ja si e shiti Berisha detin në vitin 2008 (Foto)

Kryeministri Rama, teksa ka folur për çështjen e detit me Greqinë, për herë të parë ka publikuar mbrëmë hartat e viteve 2001, 2008 dhe...