Stil

Jennifer Aniston puthet me moderatoren e famshme (Video)


               Publikuar në : 14:40 - 29/10/19 M D

Aktorja e famshme amerikane Jennifer Aniston dhe moderatorja Ellen DeGeneres kanë shkëmbyer një puthje me njëra-tjetrën. Në “The Ellen DeGeneres Show” të gjithë filluan të duartrokisnin dhe brohorisnin teksa Jennifer dhe Ellen po putheshin.

“Ti ke kaq buzë të buta”, i tha aktorja-moderatores.

“Ja përse e bëj atë që bëj”, iu përgjigj Ellen.

Për më shumë shihni videon e mëposhtme:


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT