E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Ish-gazetare, e gjatë dhe studion për teologji, zbulohet e dashura e re e zv.kryeministrit

Zbulohet lidhja e re e dashurisë të bashkëdrejtuesit të koalicionit që qeveris Italinë, njëkohësisht zv.kryeministër dhe ministër i Ekonomisë, Lugi Di Maio.

E dashura e re, është një bionde e gjatë, ish-gazetare. Quhet Virginia Saba, 37-vjeçare dhe studion për teologji.

Ata janë fotografuar nga paparacët e të përjavshmes “Chi” në shoqërinë e njëri tjetrit në Spanjë.

Vajza e ka pranuar raportin dhe ka deklaruar publikisht lidhjen e tyre. Ndërkohë që Di Maio deri para pak muajsh ishte në një lidhje me avokaten 36-vjeçare, Giovanna Melodia.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...