Foto Galeri

Ish-gazetare, e gjatë dhe studion për teologji, zbulohet e dashura e re e zv.kryeministrit

               Publikuar në : 14:35 - 11/03/19 Enno

Zbulohet lidhja e re e dashurisë të bashkëdrejtuesit të koalicionit që qeveris Italinë, njëkohësisht zv.kryeministër dhe ministër i Ekonomisë, Lugi Di Maio.

E dashura e re, është një bionde e gjatë, ish-gazetare. Quhet Virginia Saba, 37-vjeçare dhe studion për teologji.

Ata janë fotografuar nga paparacët e të përjavshmes “Chi” në shoqërinë e njëri tjetrit në Spanjë.

Vajza e ka pranuar raportin dhe ka deklaruar publikisht lidhjen e tyre. Ndërkohë që Di Maio deri para pak muajsh ishte në një lidhje me avokaten 36-vjeçare, Giovanna Melodia.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT