Aktualitet

Goditet nga mjeti i rëndë, humb jetën 18-vjeçari


               Publikuar në : 17:44 - 16/10/19 user tir

Një 18-vjeçar ka pësuar një aksident fatal në fshatin Pojan të Fierit. Raportohet se shtetasi Klodian Ndone duke drejtuar mjetin rrul ka goditur të riun Mateo Koza, i cili ka humbur jetën.

Njoftimi i Policisë: “Sot rreth orës 16:15, në Bypassin e Fierit, në afërsi të fshatit Pojan, shtetasi K.N, 41 vjeç, banues në Memaliaj, duke drejtuar mjetin tip “Rrul” që ngjesh asfaltin, ka goditur shtetasin M.K, 18 vjeç, banues në Tepelenë (punëtor) i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj”.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT