E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Gazetarja shqiptare e thotë troç: “Kam blerë tek Gabi, sa i kam luajtur fenë”

Moderatorja Fiori Dardha, nuk e ka aspak problem që ta bëjë publike faktin se më herët ajo ka blerë rroba të përdorura, dhe se nuk ka arsye që të ndihet në siklet.

E pyetur nga ndjekësit e saj nëse ajo ka eksperimentuar me rrobat e përdorura, Fiori pa ju dredhur qerpiku ka thënë se dikur, kur nuk ka pasur mundësi ekonomike, sigurisht që ka qenë një variant i mundshëm.

Ajo ka treguar se është si të gjithë ne njerëzit e thjeshtë, dhe madje ka blerë edhe veshje tek “Gabi”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...