E hënë, 26 Korrik, 2021
34.5 C
Tirana

Foto/Të jetosh gjithë jetën i penduar, falë një gabimi të rëndë

Të pasurit e një tatuazhi në trup nga shumës persona përshkruhet si kënaqësi, por për rastet që do të shikoni më poshtë është një ‘traumë’ e vërtetë.

Dashamirësit e tatuazheve kanë postuar disa foto në rrjetet sociale për të marrë komente lidhur me to, por kanë hasur një sërë kritikash.

 Së fundmi shumë prej personave që bëjnë tatuazhe pendohen, pastaj u duhet të jetojnë jetën e tyre me peshën e pendesës. Më poshtë ju do të shikoni disa foto dhe tatuazhe të habitshme.

  

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Një pasuri e vogël që provokon dhe turpëron të mëdhatë e paligjshme

Nga Preç Zogaj Agjencia kundër Korrupsionit në Kosovë publikoi para pak kohësh deklaratën e pasurisë së Kryeministrit Albin Kurti për vitin 2020. Gjithsej 529 euro...

Tokio/ 13 vjeçarja japoneze fiton medaljen e arit në ‘skateboard’ për femra

Ari i parë olimpik në ‘skateboard’ për femra iu dha 13-vjeçaries japoneze Momiji Nishiya në eventin në dëborë në Ariake Sports Park. Nishiya shënoi 15.26...

Gjykata e Lartë me 8 anëtarë, Meta firmos dekretin për gjyqtarin Artur Kalaja

Nga dita e sotme, Gjykata e Lartë përbëhet nga 8 anëtarë. Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka firmosur dekretin për emërimin e gjyqtarit Artur...

Merkato/ Juventusi do lojtarin e Junajtidit, vlen 50 milion

Juventusi ka nevojë për një sulmues, pavarësisht se çfarë do të ndodhë me Kristiano Ronaldon, prandaj vëmendja kthehet te flaka e vjetër, tek një...

Drejt vaksinimit të detyrueshëm? Çfarë vendimi është marrë për shkollat

Në konferencën për shtyp të Komitetit Teknik të Ekspertëve, Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, ka dhënë komentin e saj se si mund të procedohet...