E hënë, 21 Qershor, 2021
31.5 C
Tirana

Fotot/ Melania Trump thyen rekordet, një nga Zonjat më shik në histori

Në çdo dalje ajo kthehet në lajm. Edhe një xhaketë me një mbishkrim aspak racist, do komentohet deri në detaje, madje në jo pak raste Melania Trump është vënë me shpatulla pas murit.

Lajmet e shpeshta për të dëshmojnë se ajo me shumë gjasë do hyjë në histori, si njëra prej Zonjave të Para të Amerikës të veshura më bukur.

Veshjet e saj janë bërë shpesh objekt diskutimi, por ndonëse paraardhësja Michelle Obama kishte vërtet shumë shije në kombinime, Melania ka një stil disi më fisnik.

Falë stilit të saj plot shije, ajo po konsiderohet gjithmonë e më shumë si njëra prej Zonjave më shik të botës.

\

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Iran/ Presidenti i sapozgjedhur Raisi nuk do ta takojë Joe Biden-in

Presidenti i zgjedhur i Iranit thotë se nuk është i gatshëm të takohet me Presidentin Joe Biden. Ebrahim Raisi, kur u pyet mbi një takim...

SHBA/ Studia tropikale “Claudette” me pasoja të llahtarshme në njerëz

ATLANTA (AP) - "Claudette" rifitoi statusin e stuhisë tropikale të hënën në mëngjes ndërsa iu afrua bregdetit të Karolinës më pak se dy ditë...

Kokainë nga Gjermania në Zvicër/’Koka’ e grupit, punonjës në Bashkinë e Tiranës

Drejtësia ka ‘goditur’ një rrjet trafikantësh kokaine që operonin në Gjermani-Zvicër.  Ndriçim Harka, punonjësi i zjarrfikëses së Bashkisë Tiranës është ‘koka’ e grupit që...

Çfarë duhet të nxjerrë analiza e PD-së për Lezhën

Nga Indrit Vokshi Diçka për Lezhën Objektivi i PD në qarkun Lezhë ka qenë 37.000 vota. Janë marrë 33.998 Fitorja e opozitës do ishte t'i hiqte Edi...

Prokuroria me ‘dorë të hekurt’, arrestohen 2 mjekë të QSUT-së dhe disa sekserë

Nga përgjimet për grupin e goditur për "trafik droge", është zbuluar edhe një rrjet i falsifikimit të testeve të COVID-19. Prokuroria e Tiranës ka...