E mërkurë, 15 Korrik, 2020
18 C
Tirana

Foto/Zbulohet lidhja e velinës Oni Shkjau, me bosin e lokaleve në Londër

Më të lexuarat

“Mund të kemi 600 raste në ditë”, Brataj i përgjigjet Dashos

Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i ka kthyer përgjigje ekspertit të Shëndetit Publik, Erion Dasho, pas deklaratës së bërë nga ky i fundit...

I riu rrezikon burgun për një bombol, prokurori ‘kyç’ gojën (VIDEO)

Emisioni “Stop” ka trajtuar këtë të martë një histori të çuditshme nga Korça. Kostandin Beqirllari ka një biznes familjar që ka të bëjë me...

VIDEO/ Shkupi “pushtohet” nga flamujt shqiptarë një ditë para nisjes së votimeve

Maqedonia e Veriut po mban sot fazën e dytë të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare. Ditën e sotme do të lejohen të votojnë vetëm të...

Ndyshimet kushtetuese/ Rama mesazh të fortë Metës dhe Bashës

Kreu i qeverisë, Edi Rama, ka komentuar me anë të disa postimeve në Twitter, ndryshimet e miratuara sot në Komisionin e Ligjeve. Po kështu...

Zbulohet çfarë pritet të ndodhë nesër me Hashim Thaçin

Siç duket, Zyrës së Prokurorit të Specializuar në Hagë nuk i kanë mjaftuar dy ditë për të përfunduar intervistën me Presidentin e Kosovës, Hashim...

“Nuk ka qenë e thjeshtë ta bindja”, Pëllumb Pipero zbulon si është njohur me bashkëshorten

Ndryshe nga sa e kemi parë këto muaj, në krye të detyrës për të qënë pranë qytetarëve të infektuar me COVID-19, mjeku Pëllumb Pipero...

“Do paguajmë të gjithë banorët”/ Rama: Nis dhënia e granteve në Tiranë

Kryeministri Edi Rama njoftoi sot se ka nisur shpërndarja e granteve për banesat e dëmtuara në Tiranë, nga tërmeti i 26 nëntorit. Ai theksoi se...

“Mendoni për të nesërmen”, Manastirliu poston foton e pacientit në terapi intensive

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, i bën thirrje të rinjve që të tregojnë më tepër përgjegjshmëri, duke respektuar masat ndaj pandemisë. Ajo ka ndarë me...

Italia e mbyllur për shqiptarët deri në fund të korrikut

Çdo shtet ka marrë masat drastike, në lidhje me izolimin e rasteve të infektuar, e po kështu bllokimin e kufijve që situata të mos...

Mori leje dhe nuk u kthye më në burg, kush është shqiptari që u arrestua dje në Greqi

Policia greke arrestoi dje shtetasin shqiptar, Agim Margegaj, pasi nuk u kthye në burg pas lejes disa ditore për të qëndruar jashtë. Margegaj rezulton me...

Nëse hapni “Instagram”-in e velinës së “Stop”, Onelda Shkjau, do të çuditeni nga fotot e saj të fundit, pasi duket krejtësisht tjetër njeri.

Në fotot me bikini, ajo bën përshtypje me portretin e transformuar, gjoksin dhe të pasmet më të medha. Këtë fakt ia kanë evidentuar ndjekësit e shumtë, të cilët çuditen me ndryshimin e saj të dukshëm, duke e akuzuar për ndërhyrje estetike.

Edhe pse ajo nuk e vret mendjen për t’u marrë me këtë pjesë, sipas komentuesve, ajo tashmë është duke shijuar lidhjen me të dashurin shqipar bos në Angli, pasi zotëron disa bare që shërbejnë shisha. Onelda Shkjau është velina bukuroshe e “Stopit”, e cila ka preferuar që jetën e saj ta mbajë sa më larg mediave rozë, edhe pse para disa kohësh hyri te vajzat e njohura, duke performuar me kërcimet e saj.

Më parë, ajo nuk ka qenë asnjëherë pjesë e televizionit, por pasi u bë velina e “Stopit” mori vëmendjen e të gjithëve. Ajo është 19 vjeç dhe vjen nga qyteti i Pukës.

Gjimnazin e ka përfunduar në Tiranë, dhe ka përfunduar vitin e parë në universitet. Si velinë e “Stopit”, përveçse u bë e njohur dhe iu hapën dyert e televizionit, me sa duket iu hapën edhe dyert e dashurisë, shkruanin disa portale pak kohë më parë. Sipas tyre, Oni është në një lidhje me një djalë të quajtur Eri, i cili jeton në Angli dhe është pronari i dy “Shisha Longue” në Londër.

Mendohet se shkak i njohjes me njëri-tjetrin ka qenë Aulona, velina tjetër e “Stopit”. Aulona ka qenë mblesi i kësaj lidhje. Mësohet gjithashtu se të dyja velinat kanë shumë miqësi me njëra-tjetrën, madje Aulona shpesh e merr dhe Onin në shtëpinë e saj në Kumanovë. Lidhjen e saj me djalin e pasur e kanë komentuar shumë ndjekësit e saj, duke e komentuar si fatin e madh, në sajë të të cilit i ndryshoi jeta.

Oni dhe kolegia e saj në emisionin që transmetohet çdo mbrëmje në “Klan Tv” paguhen jo më pak se 600 euro. Kjo shifër është mëse mikluese për to, edhe pse nuk dihet nëse do të vazhdojnë edhe këtë sezon në këtë program./PANORAMAPLUS

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Qeveria ka gati skenarin e dytë/Manastirliu: Pritet rritje e të infektuarve

Qeveria po bëhet gati për skenarin e dytë të COVID-19. Këtë e bëri me dije Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në “Real Story”. Ajo...

Fshehja pas betejës proceduriale, dhe jo cilësisë së ndryshimeve kushtetuese

Nga: Mero Baze Presidenti Ilir Meta ju shmang përsëri komenteve për cilësinë e ndryshimeve kushtetuese, lidhur me reformën zgjedhore. Në një deklaratë të tij, përmes...

Aplikacioni më i shkarkuar bie në të gjithë botën, miliona përdorues nuk dërgojnë dot mesazhe

Një prej aplikacioneve më të përdorura në mbarë botën, WhatsApp, ka shfaqur probleme mbrëmjen e sotme. Lajmërimi është përcjellë në Twitter, ku përdoruesit kanë treguar...

“Ceremoni falas nëse e regjistronte si të vdekur nga pandemia”, Sazan Guri plas skandalin

Në kohën kur Ministrja e Shëndetësisë apelon që të gjithë të ndërgjegjësohen, pasi Infektivi po përballet me një fluks edhe të moshave të reja,...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, 36-vjeçari bie aksidentalisht nga kati i katërt

Një 36-vjeçar me inicialet E.L., ka rënë aksidentalisht sot nga ballkoni i katit të katërt. Policia e Tiranës njofton se ngjarja ka ndodhur në...