E martë, 4 Gusht, 2020
30 C
Tirana

Foto/ Luana Vjollca zbulon më shumë seç duhet, një tatuazh në…

Më të lexuarat

Kosovë/ Në kulmin e pandemisë, infermierët dalin në protestë

Në kulmin e pandemisë, disa infermierë kanë dalë duke protestuar në Kosovë. “Kërkesa jonë, e drejtë dhe direkte është që nga 18 euro (për ndërrimin...

U paraqit në gjendje të rëndë tek Sanatoriumi, ndërron jetë mjeku i njohur shqiptar

Mjeku Anibal Byberi nuk ia ka dalë dot mbanë me COVID-19. Mjeku ishte i shtruar në spitalin "Shefqet Ndroqi", por për fat të keq...

Tjetër bilanc i rëndë nga koronavirusi në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar 5 viktima nga koronavirusi. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën...

Ish-deputeti i PS jep lajmin e mirë: Negativ pas 25 ditësh, do qëndroj në spital

Ish-deputeti i PS, Fatmir Toçi, ka njoftuar se ka fituar betejën me COVID-19 dhe pas 25 ditësh tamponi i fundit ka rezultuar negativ. Ai do...

“Ka njerëz që kanë turp nga infektimi, 10 të shtruar nga moshat 25-40 vjeç”, mjekja lëshon alarmin

Mjekja Silvana Bala, ka trajtuar një problematikë që është shfaqur me qytetarët në vend, të cilët kanë turp të pranojnë se janë infektuar. Për...

Ish-deputeti i PD-së largohet nga Shqipëria, me një detyrë të re në Irak

Në zgjedhjet e ardhshme, Partia Demokratike do të hyjë me një ekspert financash më pak. Sherefedin Shehu, ish-deputet i kësaj partie, dhe ish-zv.ministër i...

Pandemia/ Posta Shqiptare jep njoftimin e rëndësishëm për pensionistët

Posta Shqiptare ka dalë me një tjetër njoftim, duke marrë shkas nga situata kritike si pasojë e COVID-19. Në kuadër të parandalimit të radhëve...

Hapi tunel për të nxjerrë djalin nga burgu, dështon plani i nënës 51-vjeçare

Një grua 51-vjeçare u arrestua nga policia, pasi u kap duke hapur një tunel për të nxjerrë të birin nga burgu. Ajo kishte marrë me...

Shkencëtarja që u arratis nga Kina: Koronavirusi doli nga një laborator ushtarak

Specialistja e virologjisë në shkollën e Shëndetit Publik në Hong Kong, Li Meng-Yan, ka deklaruar se koronavirusi e ka origjinën nga një laborator që...

Ulet ndjeshëm numri i viktimave nga pandemia në Kosovë

Kosova ka regjistruar pothuajse një përgjysmim të numrit të viktimave nga koronavirusi, në bilancin e fundit. Gjatë 24 orëve të fundit, vendi fqinj ka regjistruar...

Luana Vjollca është kthyer shpesh në temë diskutimi nga ndjekësit e saj, për shkak të linjave bombastike.

Moderatorja tashmë po shijon pushimet e saj, dhe herë pas here kujdeset që të ndajë fotot e saj pikante me fansat e saj.

Lexo edhe :   “Edhe dy javë”, shqiptari mban premtimin për tatuazhin më domethënës pas pandemisë

E veshur me rroba banjo, ajo ka zbuluar tatuazhin e saj në një vend intim.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ekspertët në Francë: Bëhuni gati për valën e dytë të pandemisë

Komiteti shkencor në Francë paralajmëron se në vjeshtë ose dimër mund të përballemi me një valë të dytë të pandemisë së koronavirusit. Paralajmërimi vjen në...

Pandemia/ Epidemiologu: Ja si është vlerësuar Shqipëria nga OBSH

Epidemiologu i njohur Ilir Alimehmeti foli për pandeminë teksa tregoi se si është vlerësuar Shqipëria nga Organizata Botërore e Shëndetësisë. Vendi, sipas tij është vlerësuar...

Bilanci/ Shqipëria shënon një tjetër rekord të rasteve të reja me koronavirus

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 4 persona nga koronavirusi. Në spitalin infektiv kanë ndërruar jetë...

18 muaj hetime me agjencitë ndërkombëtare, Policia e Shtetit hedh hapin e radhës për Ylli Ndroqin

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK urdhëroi sekuestrimin e pasurive të biznesmenit Ylli Ndroqi. Në një njoftim në faqen zyrtare...

Fitoi gjithçka në karrierë, Casillas tërhiqet nga futbolli

Iker Casillas i ka dhënë fund karrierës profesioniste si futbollist. Portieri legjendar i Spanjës fitoi gjithçka në rrugëtimin e tij 21-vjeçar ndërsa mbrojti portën e...