E enjte, 2 Korrik, 2020
33 C
Tirana

Etiketa

tatuazh

Ronela Hajati: “Faleminderit Zotit që më fali dy prindër të mrekullueshëm”

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati së fundmi ka ndarë me ndjekësit në Instagram nje foto me dy tatuazhe që ka në trup me emrat...

Morena Taraku bën tatuazh në trup portretin e personit të zemrës

Këngëtarja Morena Taraku ka bërë tatuazh në trup portretin e personit të zemrës, babait të saj. Në llogarinë në Snapchat, Morena ndau foton e tattoo-së,...

‘Kërkoi thikën’, prezantuesja rrëfen çfarë ndodhi me të atin

Moderatorja Liesa Haxhiasllani ka publikuar videon e saj të parë në Youtube, ku flet për 10 fakte që nuk i dinim për të. Liesa...

Beatrix dhe Anxhelina harrojnë zënkat, bëjnë tatuazh të njëjtë

Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj duket se kanë lënë pas sherret. Këtë e demostrojnë mësë miri daljet e tyre të përbashkëta, e së fundmi...

Foto/ Jonida Maliqi bën tatuazh të ri bashkë me Romeon

Këngëtarja Jonida Maliqi shquhet për stilin në veshje, por mbi të gjitha edhe për numrin e madh të tatuazheve në trup. Shpesh është kthyer...

FOTO/ Dedikim fantastik për djalin, Hysaj me tatuazh të ri

Elseid Hysaj, mbrojtësi i Napolit në Serie A dhe i kombëtares shqiptare është i apasionuar pas tatuazheve. Shumë të tilla gjenden në trupin e...

Ka tatuazh një shqiponjë të madhe, Berhami: Flamuri që kishim para luftës

Valon Behrami është rikthyer sërish në kryeqendër të mediave italiane. Më parë ky futbollist do të kthehej shpeshherë në temën kryesore, pasi krijonte shumë...

Mesfushori i Arsenalit bën tatuazh stemën e një klubi tjetër

Lukas Torreira ka arritur të fitojë vendin e titullarit pas transferimit nga Sampdoria te klubi i Arsenalit. Mesfushori 22-vjeçar ka qenë titullar absolut në 4...

FOTO/ Ministrja e Ramës bën tatuazh nusepashkën në këmbë

Ata janë të famshëm dhe zyrtarë, njerëz të zgjedhur nga populli, por nuk kanë shumë ndryshim me ne. Bëhet fjalë për politikanët, të cilët...

Foto/ Luana Vjollca zbulon më shumë seç duhet, një tatuazh në…

Luana Vjollca është kthyer shpesh në temë diskutimi nga ndjekësit e saj, për shkak të linjave bombastike. Moderatorja tashmë po shijon pushimet e saj, dhe...

Të fundit

“Policia mban të fshehtë ngjarjen në Elbasan”, Berisha: Ja çfarë po ndodh me bandat

Nuk janë të paktat rastet, ku Berisha raporton se policia fsheh ngjarje kriminale. Qytetari digjital e njofton ish-kryeministrin Berisha, se bandat në Elbasan ushtrojnë terror...

749 të arrestuar, finalizohet operacioni i madh në Britani

Agjencia Kombëtare e Krimit (NCA) në Britani bëri me dije se një sistem i fshehtë komunikimi i përdorur nga kriminelët për të tregtuar drogë...

Të shtëna në ajër pas një konflikti të çastit, policia në kërkim të autorit

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pasditen e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 13, teksa pranë një...

Gjysmëfinalja e Kupës së Shqipërisë, formacionet zyrtare të Bylis-Tirana

Sot në orën 17:45, starton gjysmëfinalja e parë e Kupës së Shqipërisë mes Bylisit dhe Tiranës, që do të luhet në Ballsh. Dy trajnerët, Dovedan...

SPAK kërkon sekuestrimin e pasurisë së Emiljano Shullazit

Prokuroria e Posaçme e SPAK i ka dërguar gjykatës dosjen ku kërkon sekuestron e disa prej pasurive të Emiljano Shullazit. Konkretisht disa nga pasuritë që...