Fero dhe Arbenita martohen në fshehtësi

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero, i kanë dhënë fund beqarisë. Duket se zërat që qarkullonin së fundmi në media për një ndarje, kanë qenë veçse thashetheme. Vetë çifti këtë veprim e kanë bërë në fshehtësi të plotë, por lajmin e bëjnë të ditur burime për “Prive”.

Sipas burimeve të sigurta, një nga çiftet më të komentuar të showbizit e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Këtë detaj e dinë vetëm familjarët dhe një rreth shumë i ngushtë i miqve. Çifti i famshëm është stabilizuar, dhe kanë vendosur të marrin këtë vendim që do t’i lidhë edhe më shumë me njëri-tjetrin.