E martë, 26 Janar, 2021
9 C
Tirana

Fero dhe Arbenita martohen në fshehtësi

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero, i kanë dhënë fund beqarisë. Duket se zërat që qarkullonin së fundmi në media për një ndarje, kanë qenë veçse thashetheme. Vetë çifti këtë veprim e kanë bërë në fshehtësi të plotë, por lajmin e bëjnë të ditur burime për “Prive”.

Sipas burimeve të sigurta, një nga çiftet më të komentuar të showbizit e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Këtë detaj e dinë vetëm familjarët dhe një rreth shumë i ngushtë i miqve. Çifti i famshëm është stabilizuar, dhe kanë vendosur të marrin këtë vendim që do t’i lidhë edhe më shumë me njëri-tjetrin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   E përbashkëta: Xho Bajden dhe Kamala Herris, janë martuar që të dy me mblesë

I doli emri tek përgjimet, Ilir Kulla i çon mesazh gazetarit live në emision

Ilir Kulla, këshilltari i presidentit Ilir Meta, ka reaguar pas publikimit të emrit të tij në përgjimet e Ndraghetës në Itali. Gjatë emisionit “Opinion”, Kulla...

Gazetarja Lala: Antonio Gallo ka hyrë dhe ka dalë me dhjetëra herë në Shqipëri

Gazetarja Klodiana Lala, ka dhënë detaje të tjera në lidhje me përgjimet e antimafias italiane, ku flitej për politikanë shqiptarë të lidhur me Ndrangheta-n. Ajo...

Përgjimet/ Lubonja: Deklaratë e poshtër e ambasadorit italian, bashkëfajtor

Analisti Fatos Lubonja, e ka cilësuar të poshtër deklaratën e ambasadorit italian, Fabrizio Buçi, i cili reagoi në lidhje me përgjigjet e Antimafias italiane...

Kreshnik Spahiu: Ndragheta nuk hyn tek ne sepse ka frikë nga mafia shqiptare

Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu ka dhënë një ide tjetër lidhur me përgjimet e antimafias për lidhjet e Ndrangheta-s me mafien shqiptare. Sipas tij, Ndrangheta...

Aksident në Vlorë, humb jetën punonjësi i policisë (Emri)

Një aksident i rëndë nga ndodhur në qytetin e Vlorës, ku për pasojë ka humbur jetën një punonjë i policisë. Në aksident janë përfshirë dy...