E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Eto’o, çfarë gafe (Video)

Samuel Eto’o ka qenë protagonist i një rasti të pastër për të shënuar golin e 4 për ekipin e Antalyaspor, por mënyra si godet të le për të dëshiruar. Pas një asistimi të mrekullueshëm të ish lojtarit të Milanit, Menez, ai nga një distancë shumë e afërt me portën e cila ishte e boshatisur e argon topin atje ku ishte e pamundur, jashtë. Por Eto’o ishte protagonist në një 11-metërsh pak minuta më parë, të cilin e ktheu në gol.

https://www.youtube.com/watch?v=KB0PGavLg8M&ab_channel=O%C4%9FuzhanDODANLI

Antalyaspor fiton me rezultatin 3 me 0 përballë Osmalispor në javën e gjashtë të kampionatit Turk.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...