E hënë, 25 Tetor, 2021
9.5 C
Tirana

Einxhel Shkira braktis vëllezërit Veshaj, heq dorë nga emisioni ‘Binjakët’

Shumë e bujshme ishte rikthimi në ekran i moderatores Einxhel Shkira, e cila u shfaq në ekran përkrah vëllezërve Romeo e Donald Veshaj.

Siç duket, rrugëtimi në “Binjakët Show” nuk ishte shumë i gjatë për moderatoren e njohur. Përmes një postimi në Instagram, Einxhel ka treguar se nuk do të jetë më pjesë e spektaklit për disa arsye, të cilat nuk ka dashur që të flasë.

Ajo ka thënë se po përgatitet për disa projekte të reja, dhe po pret me padurim t’i ndajë me ndjekësit.

“Për arsye të ndryshme, duke filluar nga sonte nuk do jem pjesë e show-t Binjakët. Zoti ka arsye për të gjitha gjërat që na ndodhin, kështu që ne duhet t’i besojmë rrugës që ai ka planifikuar për ne. Projekte të reja po vijnë. Mezi pres t’i ndaj me ju!”, ka shkruar Einxhel Shkira.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Operacion i madh në Portin e Durrësit, pranga 4 shtetasve të huaj

Katër persona janë vënë në pranga, në sajë të operacionit të koduar “Pritësi”, pasi akuzohen për falsifikim të vizave turistike. Të arrestuarit janë një...

Priten reshje dhe vranësira, ulen temperaturat

Sipas MeteoAlb, gjatë paradites vendi ynë vijon me vranësira të shpeshta të cilat do të krijojnë mundësi për reshje të pakta shiu në zonat...

“Big Brother” ndëshkon banorët VIP: Të gjithë bëni gati valixhet! (VIDEO)

Banorët e "Big Brother" janë penalizuar pas thyerjes së rregullave. Marrë shkas nga fakti që banorët e reality show-t më të ndjekur në Shqipëri...

Mirëmbajtja e rrjetit, sot stakohet energjia elektrike në këto zona të Tiranës

Operatori i Shpërndarjes së Eenergjisë Elektrike, me anë të një njoftimi ka bërë me dije se sot, për shkak të punimeve do të mbeten...

Berati dhe Tirana me rritjen më të madhe të shpenzimeve mujore të familjeve

Gjatë 10 viteve të fundit, Berati është qyteti me ritmet më të larta të rritjes së shpenzimeve për konsum të familjeve, ndërsa nga ana...