E enjte, 29 Korrik, 2021
19.5 C
Tirana

E ngacmoi shoferi dhe u hodh nga furgoni, ndërron jetë gruaja nga Elbasani

Ka ndërruar jetë Shpëtime Tufa, e cila u aksidentua (20Prill) 2 ditë më parë në aksin Elbasan-Metalurgji. Kamerat e bizneseve aty pranë konstatuan vetëhedhjen e Tufës nga mjeti që po udhëtonte.

Mendohet se gruaja ka marrë ngacmime nga drejtuesi i mjetit që po udhëtonte, ndaj për të mbrojtur veten u vetëhodh, duke marrë dëmtime të rënda. 

Ajo ishte nëna e tre vajzave. Ndërkohë drejtuesi i mjetit u arrestua pak kohë me pas nga policia.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

NSA: Rindezja e shpeshtë e telefonit mund të pengojë hakerët

Në një kohë kur është përhapur gjerësisht pasiguria dixhitale, rezulton se mënyra më e vjetër dhe më e thjeshtë e riparimit të kompjuterit, fikja...

Britania heq karantinën për të vaksinuarit nga SHBA-ja dhe BE-ja

Udhëtarët e vaksinuar plotësisht nga Shtetet e Bashkuara dhe pjesa më e madhe e Evropës, do të mund të hyjnë në Britani të Madhe...

Gjermania pro liberalizimit të vizave për shtetasit e Kosovës

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim sekretarin e Shtetit në Ministrinë e Jashtme të Gjermanisë, Miguel Berger. Presidentja Osmani ka shprehur...

Çelsi ofron 175 milion euro, Dortmund merr vendimin për Halandin

Erling Haaland është në qendër të merkatos. Për lojtarin norvegjez interesohen Chelsea dhe Juventus, ndërsa Real Madrid duket se është tërhequr nga gara. Kampionët e...

Raporti OSBE/ODIHR si shoshë për humbjen e opozitës

Nga Alfred Peza Raporti përfundimtar i misionit të vëzhguesve ndërkombëtare të OSBE/ ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri, po përdoret si flakë kashte...