Bota

E divorcuar dhe me 2 fëmijë, në borxhe për operacionet plastike (FOTO)


               Publikuar në : 18:53 - 14/02/20 M S

Një nënë e dy fëmijëve e cila është e divorcuar, ka shpenzuar plot 45 mijë euro për disa operacione plastike. Nga këto, 38 mijë euro i ka marrë borxh. 32-vjeçarja Tracy Kiss, e cila ka një vajzë 12 vjeç dhe një djalë 8 vjeç, thotë se nuk shqetësohet për borxhet, pasi ajo tashmë është e lumtur.

Madje ajo thotë se është njësoj si të marrësh borxh, për të paguar faturat e studimeve apo hipotekën e shtëpisë.

“Unë nuk i shoh faturat për operacionet e mia si borxh. Ato më bëjnë të lumtur, pasi më bëjnë të ndihem më mirë me trupin tim”, thotë 32-vjeçarja. Tracy shtoi se mamaja e saj e ndihmon atë të kujdeset për fëmijët e saj, ndërsa ajo po shërohet nga operacionet e shumta që ka kryer në fytyrë dhe në trup. Ajo tashmë ndjehet aq mirë me trupin e saj, saqë nuk ndjen keqardhje përkundër borxhit të saj.

Ajo ka shpenzuar shuma marramendëse, dhe për të nuk ishte aspak e lehtë për të kryer ndërhyrjet. “Më duhej të bëja një seancë terapie për të parë se isha përgatitur mendërisht për një orë të gjatë, dhe gjatë rigjenerimit rrëqethës të gjashtë javëve, nëna ime më ndihmoi të kujdesej për fëmijët”.

Sa i takon fëmijëve, ajo thotë se ata janë prioritet për të, më pas ndërhyrjet. Ajo tha: “Fëmijët e mi vijnë së pari mbi gjithçka tjetër. Ata janë përparësia ime e parë dhe më e rëndësishmja – çfarëdo që mbetet pasi të siguroj për ta, unë i ndaj vetvetes. Jeta ime nuk është ekstravagante.

Unë kam një Nissan të vitit 2012 dhe jetoj në një shtëpi me qira. Unë nuk shkoj në festa. Në vend të kësaj unë kaloj në kirurgji kozmetike. Kur njerëzit udhëtojnë, ata kanë vetëm kujtime, ndërsa unë kam ndryshuar pamjen time për një jetë, kështu që ia vlen plotësisht”, ka thënë ajo.

 

 

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT