Stil

“Më ka marrë gruaja xhiro”, Arjola mban mbi shpinë Xhodën (VIDEO)


               Publikuar në : 19:09 - 14/02/20 M S

Aktorja Arjola Demiri së bashku me kolegun e saj Irgen Çela ndodhen në Zvicër, ku dje u mbajt premiera e filmit “I love Tropoja”.  Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ku dy aktorët e humorit të përcillnin një video humoristike.

“Çifti i lumtur për muaj mjalti në Zvicër”, ka shkruar Xhoda krahas videos.

Ndërkohë e njëjta video është publikuar dhe nga Arjola, e cila shkruan “Pas muajit të mjaltit kthehemi në Portokalli më 1 mars”.

 

View this post on Instagram

 

PAS MUAJIT TE MJALTIT KTHEHEMI NE PORTOKALLI ME 1 MARS JU DON ÇIFTI SMITH ???

A post shared by ?????? ?????? (@arjolademiri) on


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT