Foto Galeri

E dashuruar me një sheik? Zbulohet i dashuri misterioz i Vildane Zenelit (foto)


               Publikuar në : 14:24 - 16/07/19 M. S

Modelja Vildane Zeneli, teksa ka qenë e ftuar në “N’drrimin e natës” në Klan Kosova, ka folur për herë të parë për lidhjen e saj 4-vjeçare. Përkundër zërave që flasin se ajo është në një romancë me një sheik, modelja hedh poshtë këtë tezë.

“Nuk kam folur asnjëherë për të, dhe s’kam qejf të flas, kështu që nuk dua t’ja tregoj emrin. Edhe ai nuk ka qejf t’i përmendet emri. Nuk është ndonjë sheik, se e di që shqiptarët ashtu mendojnë. Po nuk fole për të dashurin, shqiptarët menjëherë të bëjnë me 100 gjëra”, u shpreh Vildane.

Ata kanë qenë 4 vite bashkë, por vitin e kaluar u ndanë dhe kanë mbetur shokë.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT