E enjte, 13 Gusht, 2020
34 C
Tirana

E dashuruar me një sheik? Zbulohet i dashuri misterioz i Vildane Zenelit (foto)

Më të lexuarat

Sërish rekord rastesh të reja në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 3 persona nga koronavirusi. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot...

“U kthye nga një ferr plehrash në destinacion turistik”, Rama publikon videon

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me publikimin e një videoje në rrjetin social Facebook. Në videon në fjalë shfaqet Belshi, ndërsa...

Firmoset marrëveshja me qeverinë italiane, sektorët ku do të shkojnë 95 milion euro

Së fundmi është firmosur marrëveshja mes qeverisë shqiptare dhe asaj italiane për dokumentin e detajimit të angazhimit prej 95 milion euro. Lajmin e bëri të...

Përfundon misioni i mjekëve italianë, Manastirliu: Bashkëpunimi ynë do të vijojë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu së fundmi priti në një takim grupin e mjekëve italianë, të cilët për 2 javë ofruan veprimtari konsulence për...

Agron Shehaj dhuron respiratorë dhe aparat dialize për spitalin COVID 2

Biznesmeni dhe ish-deputeti i PD, Agron Shehaj i ka dhuruar dy respiratorë dhe një aparat dialize spitalit Shefqet Ndroqi, i cili është kthyer aktualisht...

Tensionet me Turqinë, Greqia kërkon ndihmën e SHBA-së

Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias, do të zhvillojë një takim me sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo, në Vjenë të premten. Përmes një deklarate,...

Rekord rastesh të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar 5 viktima nga koronavirusi në vend. Betejën me koronavirusin e kanë...

Rriten tensionet, anijet dhe avionët francezë pozicionohen në anën greke në Egje

Egjeu Lindor nuk po gjen qetësi dhe duket se situata është nxehur shumë gjatë orëve të fundit. Franca i është përgjigjur Turqisë duke dërguar në...

Ishin fshehur në Shqipëri, ekstradohen 9 persona drejt Italisë

Nëntë persona të kërkuar që janë arrestuar në Shqipëri janë ekstraduar ditën e sotme në Itali. Sipas policisë, të ekstraduarit janë shtetas shqiptar nga mosha...

“I besoj Putinit”, kush është presidenti i parë që do marrë vaksinën ruse

Presidenti i Filipineve, Rodrigo Duterte, është shprehur mjaft besimplotë lidhur me zbulimin e vaksinës së koronavirusit nga Rusia. Duterte ka treguar gatishmërinë të bëhet personi...

Modelja Vildane Zeneli, teksa ka qenë e ftuar në “N’drrimin e natës” në Klan Kosova, ka folur për herë të parë për lidhjen e saj 4-vjeçare. Përkundër zërave që flasin se ajo është në një romancë me një sheik, modelja hedh poshtë këtë tezë.

“Nuk kam folur asnjëherë për të, dhe s’kam qejf të flas, kështu që nuk dua t’ja tregoj emrin. Edhe ai nuk ka qejf t’i përmendet emri. Nuk është ndonjë sheik, se e di që shqiptarët ashtu mendojnë. Po nuk fole për të dashurin, shqiptarët menjëherë të bëjnë me 100 gjëra”, u shpreh Vildane.

Ata kanë qenë 4 vite bashkë, por vitin e kaluar u ndanë dhe kanë mbetur shokë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të shtëna në Vlorë

Së fundmi, janë regjistruar disa të shtëna me armë zjarri në Vlorë. Raportohet se disa të rinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin, ndërsa njëri prej tyre...

Aksidentohet djali i Hashim Thaçit

Endrit Thaçi, djali i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, është përfshirë në një aksident rrugor mëngjesin e sotëm. Sipas policisë, aksidenti është regjistruar në rrugën...

Përforcohet Kukësi, Telushi sërish nën urdhrat e Gegës

Koha e përgatitjes dhe ndërhyrjes në merkato për skuadrat shqiptare ndërsa i afrohen përfaqësimit në Evropë këtë vit është e shkurtër, si rrjedhojë klubet...

Kosova regjistron rënie të numrit të viktimave dhe rasteve të reja

Kosova ka regjistruar një rënie të numrit të viktimave dhe rasteve të reja nga koronavirusi, në 24 orët e fundit. Sipas IKSHPK-së, ditën e sotme...

Arrestohet ish-ministri i Shëndetësisë, në Kosovë

Ish-ministri i Shëndetësisë së Kosovës, Numan Baliç është arrestuar të enjten, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 23-vjeçare. Sikurse raporton “Klan Kosova”, ish-ministri me...