Kronikë

Drejtori i Bashkisë së Selenicës: Jam i shokuar, s’kam konflikte e as borxhe

               Publikuar në : 14:23 - 21/05/19 M. S

Pas të shtënave me arrmë zjarri në drejtim të shtëpisë së drejtorit të Shërbimeve Publike në Bashkinë e Selenicës, një reagim ka ardhur nga ky i fundit.

Xhuljo Mara, 26-vjeç, ka deklaruar se nuk ka konflikte të hapura me askënd, dhe nuk di se kujt t’i drejtojë gishtin për këtë ngjarje.

“Nuk kam konflikte me njeri dhe as borxhe, jam i shokuar”, shprehet zyrtari i Bashkisë Selenicë.

Të shtënat u shënuan rreth orës 01:00 pas mesnatës, ku u qëllua me armë zjarri në pjesën e jashtme të murit të banesës së tij.

Të shtëna me armë drejt banesës, terror në familjen e punonjësit të Bashkisë

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT